Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 7 чоловік

Тиждень математики та фізики

Дата: 30 листопада 2020 о 09:09, Оновлено 7 грудня 2020 о 09:31
Автор: Скирда К. Ф.
130 переглядів

З 23 по 27 листопада в Байбузівському закладі освіти проходив Тиждень математики та фізики під девізом «Я думаю, а значить, я існую». План заходів Тижня складено враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 червня 2020 року № 630-р «Про затвердження плану заходів щодо проведення Року математичної освіти в Україні у 2020/21 навчальному році». На учнів чекало багато цікавих, пізнавальних заходів.

Для наймолодших школярів проведено конкурс малюнків «Живі цифри», визначено переможців, ними стали: Сарик А. (1 клас), Тогобіцька Т. (1 клас), Вергун А. (1 клас), Вовк Н. (1 клас), Мірошніченко А. (1 клас), Рябокінь А. (1 клас), Столяров Н. (1 клас), Крижевська Д. (1 клас),  Сирко Я. (2 клас), Романченко А. (2 клас), Сисоєва А. (2 клас), Салов В. (2 клас),   Шевчук Д. (3 клас), Гиренко Я. (4 клас). Першокласники складали картини із геометричних фігур, всі впоралися із завданням.

Для семикласників вчителька фізики Гладун Н.А. провела цікавий пізнавальний квест «Фізика дивовижна». Учні 8 класу на уроці фізики провели цікаві дослідами та експеременти з використанням найпростішого устаткування та побутових приладів. 

В асинхронному режимі, так як посилання на відеоматеріали та презентації розміщені в Google Classroom, школярі мали змогу переглядати  відео та презентації «Досягнення сучасної математики», які підготували вчителі математики Скирда К.Ф. та Ніколенко Р.В.

Учні 5 та 6 класів дібрали матеріал із додаткових джерел, а на уроках розповіли про важливість вивчення цих предметів та цікаві факти з історії точних наук, виготовили стінгазети.

Не можна не відзначити цікавий конкурс під назвою «Математична пошта», який підготував вчитель математики Скирда К.Ф. для учнів 10 класу. Кожному десятикласнику була запропонована нестандартна задача. Перемогли ті, хто розв’язав найшвидше.

Для одинадцятикласників вчителькою математики Ніколенко Р.В. проведено ділову гру «Пробне ЗНО-2021. Математика», діти відчули атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання: вчилися працювати з тестовим зошитом, розподіляти час. Спробували свої сили і змусили себе в короткі строки видати той результат, на який вони розраховують.

Предметні тижні, як один із видів позакласної роботи з фізики і математики є ефективним засобом формування предметної й ключових компетентностей учнів. Під час проведення заходів вирішується ціла низка різнорівневих дидактичних, виховних і розвивальних завдань: розвиваються пізнавальні навички учнів, формується вміння висловлювати власні судження, виявляти компетентність. Учні не лише виявляють знання, а й демонструють здатність і досвід ефективного застосування цих знань у запропонованій їм штучній ситуації.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.